İleride yaşanacak uyuşmazlıkları en aza indirmek için işin başında, taraflar arasında karşılıklı taahhüt ve hakları ayrıntılı düzenleyen sözleşmelerin yapılması büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle her türlü alım-satım sözleşmeleri, gayrimenkul alımı ve inşaat sözleşmeleri, birlikte çalıştığınız şirketlerle yapacağınız sözleşmeler her işe özel olarak Büromuz uzman avukatları ve üniversiteden akademisyenler tarafından hazırlanmaktadır.

Personel sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, şirket ortaklıkları ve birleşme sözleşmeleri, lisans, devir, telif hakları, patent alanlarında sözleşmelerin hazırlanması ile sözlü ve yazılı olarak ihtiyaç duyulan konular hakkında görüş verme de hukuki danışmanlık hizmetleri içindedir.

Ofisimiz; belirlenecek aylık bir ücret veya çalışılan saat ücretleri karşılığında özetle aşağıdaki hukuki hizmetleri vermektedir.

  • Sözlü ve yazılı olarak sorularınızı cevaplamak ve işlerinize hukuki danışmanlık yapmak,
  • Çalıştığınız firma ve kişilerle sözleşmelerinizi hazırlamak,
  • Müşterileriniz ile yapacağınız sözleşmeleri incelemek ve yasal şartlara uyarlamak,
  • Tüm çalışanlarınız için hizmet sözleşmelerini incelemek ve yeni yasal şartlara uyarlamak,
  • İhtarnameleri ve cevaplarınızı düzenlemek.
  • Arabuluculuk toplantılarına katılmak.
  • Acil hallerde veya önceden kararlaştırılmış sözleşme ve iş toplantılarına katılmak.

Büromuzla sürekli hukuk danışmanlığı ilişkiniz kurulduğunda, talep etmeniz halinde Şirketinizle ilgili dava, icra takipleri ve işlerinizde avukatlığınız da üstlenilecek; bunlar için her bir iş bazında en uygun ücret birlikte belirlenecektir.

hukuk danışmanlığı için temel yaklaşımımız; hukuki hizmetlerin stratejik, hızlı, etkin,  çözüm ve sonuç odaklı olarak yerine getirilmesidir.

20-25 yıllık hukuk ve iş hayatı tecrübesine sahip ortak avukatlar, 5-15 yıllık deneyime sahip ECKGRUP ekibimizle, ayrıca kolayca ulaştığımız üniversite hocaları ve emekli yargı mensupları ile işbirliğimizle,  hukuki işlerinde fark yaratacağımıza güvenimiz tamdır.

Yorumlar (0)

Yorum yaz


BY DESİGN WMG